SBF’de tanışma kokteyli : Cumartesi saat 15.00′de | Ceride-i Mülkiye

SBF’de tanışma kokteyli : Cumartesi saat 15.00′de

Mülkiyeliler Birliği yönetimi Hazırlık sınıflarını ziyaret etti. Birlik  8 Ekim Cumartesi saat 15.00′de Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde okulu kazananlar için bir tanışma kokteyli düzenleyecek.

6 Ekim 2011 Perşembe günü Mülkiyeliler Birliği yönetiminden Başkan İhsan Feyzibeyoğlu,  Mustafa Akgökçe, Osman Cabbar  ve Cezmi Aksoy  hazırlık sınıflarını ziyaret ederek Mülkiyeyi kazanan yeni arkadaşlarımızla Gölbaşında bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Ardından da onlara hediyeler (Mülkiye çantası, tişörtü, kalemi ve takvimi) dağıttılar. Mülkiye Gençlik Kulübü öğrencileri  de bu buluşma ve söyleşide bulunarak Mülkiyeliler Birliğinin bu etkinliğine destek oldular.

Mülkiyeliler Birliği Mülkiyeyi kazananlar  için  8 Ekim 2011 Cumartesi günü  saat 15.00 da Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde bir tanışma kokteyli düzenleyecek. Mülkiye Gençlik Kulübü de bu kokteylde de görev alacak.
Mülkiye Gençlik Kulübü  kokteylden sonra yarın saat 19.00 da Kitapkurdu Kafe’de 12 Eylül’de idam edilen Necdet Adalı’yı Anma Etkinliği düzenleyecek.

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=11211

Editör - 7 Eki 2011. Kategori Duyurular, Fotoğraf, Galeri, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes