“YAŞANABİLİR GELECEK” 19 – 21 KASIM 2012

İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI

Günümüzde geleceği öngörmek ve kuruluşlarımızın stratejilerini oluşturmak geçmiş dönemlere kıyasla hiç olmadığı kadar zorlaşmıştır. Sürekli değişen siyasi gündem, bölgesel ve uluslararası belirsizlikler, teknolojideki inanılmaz gelişmeler, küresel finans yapısının ürkek ve kırılgan bir hal alması, güçlü görünen ülkeler arası yapıların siyasi ve ekonomik olarak çözülmeye başlaması, enerji krizleri ve yeni enerji kaynakları, iklim değişikliği ve birçok ülkeyi vuran teknolojik, doğal ve çevre felaketleri, dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan açlık, gıda güvenliği ve yoksullukla ile ilgili konular, günden güne artan sağlık sorunları ve insan ömrünü uzatması beklenen yeni tıp teknolojileri, eğitim sistemi ve sorunları; Geleceği öngörüp ona göre konumlanmamız için bizlere küresel yeni yönetim yaklaşımları dayatmaktadır. Artık yöntemlerimizi beş on yılda bir değil, her yıl değiştirerek geleceğin belirsizliklerine karşı esnek olmak zorunluluğunu duyar haldeyiz.

KalDer; Değişimin hızlı gerçekleşmesi ve geleceğin böyle belirsiz bir hal almasından hareketle 21. Kalite Kongresi’nin ana temasını “Yaşanabilir Gelecek” olarak belirlemiştir. Geleceği öngörme ve kurum/kuruluşlarımızı buna göre konumlandırmamızda önemli rol oynayacak temel başlıklarda uzmanları bir araya getirerek konuya ışık tutmayı amaçlıyoruz.

Kongre’de gelecek stratejilerimizi oluştururken kuruluşlarımız, kendimiz ve gelecek kuşaklar için yaşanabilir ekonomik, siyasi, doğal, yönetimsel ve teknolojik bir çevre, ortam oluşturmaya yönelik adımları EFQM Mükemmellik Modeli rehberliği ve yardımıyla atabilmek asıl amacımızdır.

19 – 21 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek 21. Kalite Kongresi’ne özel ve kamu sektöründen tüm kurum ve kuruluşların, STK’ların ve akademisyenlerin katılımlarını bekliyor, sizleri Yaşanabilir bir Gelecek için vizyon yaratmaya davet ediyoruz.

Lütfen ajandalarınızda 21. Kalite Kongresi’ne yer veriniz

Haber Kaynağı- Kalite Kongresi

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=27497

Editör - 10 Eki 2012. Kategori Denetim, Ekonomi, Yatırımcı Köşesi. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes