ADhere Reklamcılık Günleri’nin üçüncüsü düzenleniyor | Ceride-i Mülkiye

ADhere Reklamcılık Günleri’nin üçüncüsü düzenleniyor

“Tekerleği Yeniden İcat Ediyoruz” sloganıyla Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından üçüncü kez düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri bu yıl 30 Kasım 1-2 Aralık tarihlerinde öğrencilerle buluşuyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek etkinlikte katılımcılara sertifika veriliyor. #miacaba hashtagi ile Twitter’dan takip edilebilecek seminerlerin konuşmacıları arasında Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi Kaan Varnalı, Uniliver Türkiye – Orta Doğu – Kuzey Afrika Algida, Magnum, Fruttare Ürün Müdürü Orçun Doğan, OMD Digital Direktörü Tuncay Yavuz, Youth Republic CEO’su Serhat Gürcü, Digital Youth Başkan Yardımcısı Erhan Adsan, Facebook Türkiye Müdürü Fırat Dirik, OMD Medya Direktörü Nüzhet Algüneş, Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi ve Sosyal Kafa Programı yapımcısı Erkan Saka, Ömer Bilge Ersoy gibi isimlerin yanında Ceri Levis, Pink Freud, Mesut Bahtiyar gibi Twitter ünlüleri de yer alıyor.

Sosyal Medyada Marka İletişiminin Geleceği, Reklamda Prodüksiyon ve Jingle, İnsanlar İnternette Ne Yapıyor?, Bir Reklamın Ortaya Çıkış Sürecinde Marka-Ajans İlişkisi, Gerilla Reklamcılık, Yeni Dünyanın Fenomenleri ve Medya Planlamada Bugün ve Gelecek, Bir reklamın hikayesi ile Doritos Akademi, Advergame ise ’da öne çıkacak başlıklar arasında.

Haber Kaynağı – Campaign TR

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=28383

Editör - 24 Kas 2012. Kategori Ekonomi, Reklam ve İletişim. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes