KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Projesi Başlıyor ! | Ceride-i Mülkiye

KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Projesi Başlıyor !

 

DAVET

“KariyerİST”

KARİYER ve GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ PROJESİ START ALIYOR!

İstanbul Kalkınma Ajansının “ Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı”  çerçevesinde    başarılı projeler arasında seçilerek hibeye layık bulunan ;  İstanbul Mülkiyeliler Vakfı, İstanbul Kültür Üniversitesi ve  Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği’nin  ortak olarak yürüteceği“KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi”     18 Aralık 2012 tarihinde yapılacak Proje lansmanı ile başlıyor. 
Özgüveni yüksek, beceri ve yetkinliklerini sürekli geliştiren yenilikçi ve girişimci gençlere sağlıklı kariyer planlamasını amaçlayan projeden 500’e yakın gencin faydalanması bekleniyor. İstanbul genelindeki üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yeni mezunlara yönelik etkinliklerin gerçekleştirileceği proje için İstanbul Mülkiyeliler Vakfı ve İstanbul Kültür Üniversitesi bünyesinde “KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi”kurulacak.
Merkez tarafından ÜCRETSİZ  olarak gerçekleştirilecek eğitimlerde gençlerin geleceğe bakış açılarında farklılaşma yaratılması, gelecek odaklı düşünceye sevk edecek kişisel gelişime yönelik eğitimler verilmesi ve gençlerin mesleklerle tanışması hedefleniyor.“Kariyer Gelişim Döngüsü Eğitimleri” adı ile düzenlenecek programı başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifika verilecek. 
Koordinatörlüğünü İstanbul Mülkiyeliler Vakfı’ndan Kamil Kasacı’nın üstlendiği Proje’nin Eğitim ve Etkinlikler Koordinatörü İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Durmuş Dündar.
“KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Projesi”nin detaylı bilgilerinin sunulacağı  proje lansmanımıza  katılımınız onur verecektir.  
Saygılarımızla,
Hüseyin ERGÜN
Başkan
İstanbul Mülkiyeliler Vakfı  
Tarih: 18 Aralık 2012 Salı
Saat: 09.30 – 11.30
Yer:  Kültür Üniversitesi  -  Prof Dr. Önder ÖZTUNALI Konferans Salonu
LCV: Emek Er  / Proje Asistanı / 212 296 41 91 /

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=28747

Editör - 14 Ara 2012. Kategori Duyurular, Haberler, İMV'den, Manşet, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes