Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Açılış Kokteyline Davet | Ceride-i Mülkiye

Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Açılış Kokteyline Davet

DAVET

KariyerİST  KARİYER ve GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ

Açılış Kokteyline bekliyoruz!

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın “Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı”  çerçevesinde  desteklenen “KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi” 15 Mayıs 2013  Çarşamba akşamı resmi bir törenle açılacaktır.

Projeyi, İstanbul Mülkiyeliler Vakfı, İstanbul Kültür Üniversitesi ve  Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği  ortak olarak olarak yürütmektedirler. 

Halen Proje kapsamında, 400’e yakın genç eğitim alıyor. Bu eğitimler, Şişli’de İstanbul Mülkiyeler Vakfı’nda, Ataköy’de İstanbul Kültür Üniversitesi’nde ve Üsküdar Gençlik Merkezi’nde 10 ayrı sınıfta  ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Projenin amacı, gençlerin, özgüvenlerini yükseltmek, beceri ve yeteneklerini geliştirmek, yenilikçi ve girişimci yanlarını güçlendirmek, geleceğe bakış açılarında farklılaşma yaratmak ve gelecek odaklı bir bakışla sağlıklı kariyer planlaması yapmalarını  desteklemektir.  

15 Mayıs 2013 Çarşamba akşamı resmi açılışı yapılacak olan KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi, projeye katılan öğrencilere ve yeni mezunlara mezun olduktan sonra iş hayatına geçişlerinde rehberlik ve mentorlük hizmeti verecektir.

KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi, Proje ortakları, projeye katılan üniversite öğrencileri ve yeni üniversite mezunları, projeye destek veren kamu, özel sektör ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri ve siz dostlarımızın katılacağı bir törenle resmen açılmış olacaktır.

 “KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi”nin açılış kokteyline onur vermenizi dileriz.

Saygılarımızla,

Hüseyin ERGÜN

İstanbul Mülkiyeliler Vakfı Başkanı

 

Tarih: 15 Mayıs  2013 Çarşamba;  Saat: 18.30 – 21.00

Yer:  KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi – İstanbul Mülkiyeliler Vakfı 5. Kat

        Abide-i Hürriyet Caddesi –Şişli Camii Karşısı- Hasat Sokak No:2/5 Şişli – İSTANBUL

LCV:  Hatice ERGÜLEÇ   / Proje Asistanı / 212 296 41 91

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=31943

Editör - 14 May 2013. Kategori İMV'den, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Açılış Kokteyline Davet”

  1. Bu tür merkezlerin yaygınlaşması dileğiyle…

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes