Mobilden iş başvurusu devri başlıyor! | Ceride-i Mülkiye

Mobilden iş başvurusu devri başlıyor!

LinkedIn mobil uygulamasına eklediği yeni özellik ile iş başvurularında yeni bir dönem başlatıyor. Yeni özellik sayesinde her zaman, her yerde cep telefonunuzdan iş fırsatlarını takip edebilecek ve anında başvuru yapabileceksiniz.

Artık yeni işinize cep telefonunuzdan başvuracaksınız!

LinkedIn, bugün mobil uygulamasına getirdiği pek çok yeni özellik ile Android ya da iOS cihazınızı kullanarak siteden iş başvurusu yapmanızı bir hayli kolaylaştırıyor.

Geçtiğimiz ay, şirket iş arayanların masaüstü bilgisayarlarından uzaktayken de potansiyel işleri inceleyebilmesi için mobilde “İlginizi Çekebilecek İş İlanları” bölümünü başlatmıştı. Özellik büyük başarı yakaladı ve daha önce bu özelliği şirketin web sitesinde hiç kullanmamış olan birçok kullanıcı mobilde iş ilanlarını kontrol etmeye başladı.

Bugünün güncellemesi ile her bir işe Başvur ve İşi Kaydet seçenekleri ekleniyor. Başvur’a tıkladıktan sonra uygulama size LinkedIn profilinizi düzenleme ve iletişim bilgilerinizi güncelleme seçeneği sunuyor.

Uygulamanın son versiyonunu indiren kullanıcılar için mobilden iş başvurusu yapma özelliği başlayacak fakat özellik şimdilik yalnızca İngilizce dilinde mevcut.

Kaynak-Teknolog

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=33891

Editör - 10 Ağu 2013. Kategori Ekonomi, Girişimcilik, Haberler, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes