Tüm Dünya Egenin İncisi İzmir’de Buluşuyor | Ceride-i Mülkiye

Tüm Dünya Egenin İncisi İzmir’de Buluşuyor

Temelleri Mustafa Kemal Atatürk tarafından atılan; dünya ile ticari ilişkileri arttırmak, kültürel değerlerin tanıtımı ve paylaşılması için her yıl düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 82 yaşında.

Bu yıl ana teması “Sağlık” olarak belirlenen fuarda partner ülke “Sri Lanka”, onur konuğu kenti ise “Sinop”.  Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olduğunu kanıtlayan İzmir, fuar ile kapılarını tüm dünya ülkelerine tekrar açıyor.

Yerli-yabancı 1.000‘e yakın firmanın katılımı ve birbirinden farklı etkinlikleriyle ziyaretçilerini bekleyen 82. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın yerleşim planı şu şekilde:

*Büyük resim için üzerine tıklayınız

Fuar takvimi şu şekilde:

Fuar Tarihler: 29 Ağustos – 08 Eylül 2013

Resmi Açılış Töreni: 29 Ağustos 2013

Ziyaret Saati: 16.00 – 23.00

Giriş Tam  Ücreti: 2 TL

Giriş Öğrenci  Ücreti: 1 TL

Çim konserleri, mini rock konserleri, yöresel lezzetler festivali, 13. Sinema Burada Festivali, “Özgür Mikrofon” söyleşileri ve daha birçok etkinliği kapsayan fuar sürprizlerle dolu. Fuar süresince IEF Dance Team beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir.

Fuar hakkında detaylı programa buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak-İnfopik

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=34182

Editör - 30 Ağu 2013. Kategori Haberler, Kültür-Sanat, Kültür-Sanat Etkinlikleri, Manşet. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes