Ayrımcılığa karşı dersler başlıyor | Ceride-i Mülkiye

Ayrımcılığa karşı dersler başlıyor

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde verilen Ayrımcılığa Karşı Dersler, Ankara Dayanışma Akademisi ve İnsan Hakları Ortak Platformu tarafından sürdürülecek.
Dersi veren bilim insanlarının KHK ile ihraç edilmesinin  ardından fakültede ‘kapanan’ ders, 23 Mart’ta üniversitenin dışında ancak yine bir akademik faaliyet olarak sürdürülecek.

Ülkü Doğanay, Nur Betül Çelik, Barış Ünlü, İlkay Kara, Remzi Altunpolat, Melek Göregenli, İrfan Aktan, Celil Kaya, Yetvart Danzikyan, Foti Benlisoy, Pınar Ecevitoğlu, Arzu Şenyurt, Volkan Görendağ, Pınar Yıldız ve İnan Özdemir Taştan tarafından verilecek dersler 12 hafta sürecek.

DERSLER 50 KİŞİ İLE SINIRLI

Ankara’da TMMOB Şehir Plancıları Odası’nda yapılacak dersler için ön kayıt yaptırmak gerekiyor. Dersler 50 kişi ile sınırlandırıldı. Derslere katılmak isteyen öğrenciler, sivil toplum örgütü üyeleri ve hak savunucularının ayrimciligakarsidersler2017@gmail.com adresine isim, kurum adı, e-posta adresi ve telefon numaralarının yer aldığı bir e-posta göndermeleri gerekiyor.

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=41718

Editör - 11 Mar 2017. Kategori Mekteb-i Mülkiye, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes