Prof. Dr. Cahit Talas Sosyal Politika Ödülü verildi | Ceride-i Mülkiye

Prof. Dr. Cahit Talas Sosyal Politika Ödülü verildi

Mülkiyeliler Birliği tarafından verilen Prof. Dr. Cahit Talas Sosyal Politika Ödülüne hak kazananlara ödülleri verildi. Mülkiyeliler Birliği’nde yapılan ödül töreninde, Dr. Serter Oran’a “Sınıf ve Kültürel Kimlikler Üzerinden  Katı Atık Toplayıcılarının Gündelik Çalışma Pratikleri: Ankara İlinde Nicel Bir Araştırma” başlıklı Teziyle “Övgüye Değer Doktora Tezi ödülü verildi. Meltem Azdemir’in “İstanbul: Emeğin Kenti, Kentin Belleği, Belleğin Mekanları” başlıklı yüksek lisans teziyle “Övgüye Değer Yüksek Lisans Tezi” ödülü verildi.

Mülkiyeliler Birliği’nde yapılan ödül törenine Ödül Jürisi’nde bulunan Prof. Dr. Ahmet Makal, Prof. Dr. Ahmet Selamoğlu, Prof. Dr. Gülay Toksöz ve Doç. Dr. Aziz Çelik de katıldı.

Törene ayrıca, Eğitim Sen Ankara 5 Nolu Üniversiteler Şubesi Başkanı Meltem Kayıran, SBF’den Prof. Dr. Metin Özuğurlu, Prof. Dr. İlkay Savcı, Doç. Dr. Gaye Burcu Yıldız,  Dr. Boran Ali Mercan, Arş. Gör. Özge Kantaş, Kocaeli Üniversitesi’nden KHK ile ihraç edilen Doç. Dr. Hakan Koçak, SBF-Mülkiye’den KHK ile ihraç edilen Dr. Nail Dertli ve Canberk Gürer, DİSK Sosyal İş Sendikası Genel Başkanı Metin Ebetürk, Prof. Dr. Metin Kazancı ile Mülkiyeliler Birliği Genel Başkanı Erdal Eren ve Yönetim Kurulu Üyesi Başak Yılankırkan da katıldı.

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=43087

Editör - 10 Ara 2017. Kategori Duyurular, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes