Yeni Kategorilerimiz : “Bizden Yazarlar” – “Bizim Meydan “ | Ceride-i Mülkiye

Yeni Kategorilerimiz : “Bizden Yazarlar” – “Bizim Meydan “

Bundan böyle her Pazartesi Yazarlar kategorisi altında “Editörden” alt başlığı ile sizlerle gazetemizdeki, yenilik ve gelismeleri paylasacagiz.
Gazetemiz 16 Mayıs’ta iki ayını doldurdu. Şu ana dek 11.000′in uzerinde ziyaretcimiz oldu. Bunlarin arasinda gazetemizi izleyen surekli okurlarimizin sayisi 1600′e ulasmis durumda.
Ortalama olarak 300 okur, her gun gazetemize ugruyor ve ortalama 3 sayfa olmak üzere,  1000 civarinda  gazete sayfasini okuyorlar.Bazı gunler okuyucu sayımız 500′e, sayfa sayısı 1500′e ulaşıyor.
Sizlere gazetemizde açılan  iki yeni kategorimizi duyurmak istiyoruz.
Birincisi “Bizden Yazarlar” .
Medyada yazan Mulkiyeli yazarları bu kategori altında bulabileceksiniz.En yakın tarihte yayınlanan yazıdan geriye doğru, Deniz GÖKÇE, Güngör URAS, Doğan AKIN, Can DÜNDAR, Derya SAZAK, Hasan CEMAL, Mahfi EĞİLMEZ, Korkut BORATAV, Altan ÖYMEN, Melih AŞIK, Cengiz ÇANDAR, Mümtaz SOYSAL, Baskın ORAN, Sedat ERGİN sayfalarımızda yer alan yazarlar arasında. Henüz yer almamış diğer yazarlarımızı da yakında göreceğiz bu sayfalarda.Birçok isim burada eksik ama yakında hepsine ulaşmış olacağız.
İkinci kategorimiz, gecen hafta ortasi yayina gectigimiz;
“Bizim Meydan ”
http://cerideimulkiye.com/?cat=48
Bizim Meydan şöyle bir ihtiyaçtan doğdu. Daha önce herhangi bir gazetede,dergide yayinlanmamis, ya da yayinlanmis olsa bile gazetemizde bulunmasini istedigimiz yazilar icin bir ortamimiz bulunmamakta idi.Bizim Meydan artik bu yazilarin yer alacağı bir ortam olacak.
Bizim Meydan , okurlarımız ve gazetede kendi adlarina yazı ve yorum paylaşmak isteyenler için bir “Serbest Kürsü” niteliği taşıyacak. Gazetemizin yayin politikasına aykırı olmamak kaydıyla, her turlu, yazı,resim, hikaye, anı, izlenim, deneme burada paylasilabilecek. Burasi ayni zamanda “yazma” eylemine ilgi duyan herkes icin bir “yazi atelyesi” ya da bir “blog” islevi gorecek.
Simdiye dek mail gruplarinda bir cok guzel yazi paylasildi.Ama hepsi su anda uzayin bosluklarinda kayboldular. Istiyoruz ki, bu yazilar kaybolmasin, bize ait bir alanda paylasilsin, arsivlensin. Yazımızı burada gelistirelim, kendimizi ifade edebilecegimiz kendimizi evimizde gibi hissedecegimizi bir alan olsun.
O halde tüm dostlarımızı  ”Bizim Meydan”a davet ediyoruz.
Keyifli okumalar,
Kamil Kasacı

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=4703

Editör - 31 May 2011. Kategori Editörden, Yazarlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes