“AB ve ENTEGRASYON Sertifika Programı” katılımcıları sertifikalarını aldılar

İSTANBUL MÜLKİYELİLER VAKFI ve İSTANBUL AVRUPA BİRLİĞİ ÖNCÜLERİ DERNEĞİ işbirliğinde, Avrupa Birliği temel bilgileri ve terminolojisi ile  AB Proje sistemini içeren  ve İngilizce olarak düzenlenen   “ AB ve ENTEGRASYON SERTİFİKA PROGRAMI “nın 1. Dönemi  Temmuz ayı sonunda  başarı ile tamamlandı ve programı tamamlayanlara sertifikaları  düzenlenen bir törenle verildi.

İstanbul Mülkiyeliler Vakfı’nın Şişli’deki binasının teras katında bir kokteyl verilerek düzenlenen  törende Vakıf Başkanı Hüseyin ERGÜN, Vakif Genel Sekreteri Ayşe Yetmen, İstanbul Mülkiyeliler Vakfı AB Merkezi bünyesinde programı düzenleyen  eski İstanbul Vali Yardımcısı ve İstanbul Avrupa Birliği Öncüleri Derneği Başkanı Fikret Kasapoğlu ve Vakıf Eğitim ve Proje Danışmanı Kamil Kasacı, Reklam ve İletişim konularında  Vakfımıza destek veren Cemalettin Sezer,  eğitimi veren hocamız Nazım TURAL ve Sertifika Programı katılımcılarımız  yer aldılar.

Programa katılanlar bu mahiyette bir Eğitim ve Sertifika Programı’nda yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  Avrupa Birliği konusunda ne denli eksik bilgilenmeye sahibi olduklarının  farkına vardıklarını belirten katılımcılarımız, bu öğrenme sürecinin bir başlangıç olduğunu ve  bundan sonra da devam edeceğini, artık Avrupa Birliği konusunda her türlü haber ve  bilgiye karşı çok daha ilgiyle yaklaşacaklarını  belirttiler.

Program katılımcıları adına Esen GİZER, Program eğitimini veren hocamız Nazım TURAL’a bir teşekkür olarak, birlikte aldıkları bir hediyeyi takdim etti.

Kokteyl keyifli sohbetlerle devam etti ve yaz sonrasında tekrar bir araya gelmek üzere sözleşilerek ayrılındı.

Sertifika program katılımcıları, program süresince kurulan bir mail grubu vasıtası ile haberleştiler.Bu mail grubu programın tamamlanmasından sonra da sürecek ve katılımcıların Avrupa Birliği ile ilgili gelişmeler, açılan teklif çağrıları konularında birbirleri ile haberleşebilecekleri, katılacakları AB projeleri ile ilgili  deneyimlerinden faydalanabilecekleri, her türlü bilgiyi paylaşabilecekleri bir ortam olmaya devam edecek.

Program katılımcıları, bundan sonra İstanbul Mülkiyeliler Vakfı AB Merkezi bünyesinde yapılacak diğer eğitimlerden,  özellikle yakın zamanda düzenlenecek olan Proje Döngüsü Yönetimi ( AB Proje Hazırlama ve Yönetimi ) Sertifika Programı’ndan avantajlı bir şekilde yararlanma   hakkına sahip olacaklar.

Ayrıca program katılımcıları , programa katılarak İstanbul Avrupa Birliği Öncüleri Derneği üyesi olma hakkını da elde ettiler.

İstanbul Mülkiyeliler Vakfı AB Merkezi bünyesinde düzenlenen “AB ve Entegrasyon Sertifika Programı“ 2. Dönemi Ekim 2011 – Şubat 2012 tarihleri arasında yapılacak. Program ile ilgili ekteki linkten detay bilgi alabilirsiniz.

http://www.imv.org.tr/portal/ab-merkezi/egitim-programlari.html

URL: http://cerideimulkiye.com/?p=9043

Editör - 2 Eyl 2011. Kategori Avrupa Birliği ve Entegrasyon, Ekonomi, İMV'den, Mülkiyeden. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - ““AB ve ENTEGRASYON Sertifika Programı” katılımcıları sertifikalarını aldılar”

  1. kasım kayıhan

    merhaba,
    iletilerininzi ve duyurularınızı merakla bekliyoruz.
    selamlar,başarılar
    kasım

Yorum yaz

Arşivde ara

Tarih bazında ara
Kategori bazında ara
Google bazında ara

Foto Galeri

Giriş | Tasarım Gabfire themes